Exteriér

Interiér

Video

Uspořádání

Features

Carbon-tech generation

The use of carbon fibre is a construction choice that allows volumes and surfaces to be increased in size while keeping the same weight, therefore maintaining excellent levels of dynamic stability.
Carbon fiber lamination is applied to:

  • deck (hybrid)
  • upper forward part of the flybridge
  • hard top (opt)

EPS Electronic Power Steering

Elektronické řízení dává kormidlu dělá vedení lodi skoro stejně seznační jako řízení nejlepších vozů. Majitel může nastavit responsivitu kormidel adaptivním regulováním otáček volantem a natáčením kormidel podle rychlosti. Systém též těží z eliminace hydraulického vedení mezi kormidelnou a kormidelními listy.

Integrovaný řídicí panel

Integrovaný řídicí systém Raymarine byl upraven k navášení řídicího potenciálu: od dat z motorů a alarmů, po podpalubní pumpy a přepušťovací pumpy, naplnění nádrží a ventilace motorovny, přes sound systémy, až napřklad po jednotky klimatizace. Systém lze ovládat z obou kormidelen a dálkově přes tablet.

HTS High Technical Standards deklarace

Azimut 66 byla navržena a stvořena podle nejvyšších standardů užitých v rekreačním průmyslu výroby lodí. S CE třídou A a NMMA certifikací, loď vyhovuje dvěma hlavní bezpečnostním požadavkům pro lodě pod 24 metrů.

Technické specifikace

Hlavní Technická data
Celková délka (včetně příďového koše)20,80 m (68' 3'')
Délka trupu (vč. koupací plošiny)20,33 m (66' 8'')
Šířka trupu5,18 m (17')
Ponor (včetně propelerů při plném zatížení)1,6 (5' 3'')
Výtlak (při plném zatížení)41,6 t (91.712 lb)
Projekt
Konstrukční materiálCarbon Fiber + GRP
Styl a konstrukce exteriéru Stefano Righini
Autor interiéru Azimut Yachts
Hull designerStudio Plana
Kýl V-shape with angle of deadrise 17° aft
Stavitel lodiAzimut Yachts
Ubytování
Počet kajut4 + 1 crew
Počet lůžek8 + 1 crew
Počet koupelen3 + 1 crew
Výkon
Motory2 x CAT C18 Acert 1150 mHP
Maximální rychlost (test zatížení)up to 32 kn
Cestovní rychlost (test zatížení)up tp 28 kn
Objem nádrže
Motory2 x CAT C18 Acert 1150 mHP
Objem palivové nádrže3900 l (1030 US Gal)
Objem nádrže na vodu1000 l (264 US Gal)

Data refers to UNI ISO 8666 conditions

Materiály používané při stavbě Azimut Yachts jsou navrženy tak, aby majitel každé jachty byl se vzhledem své lodi maximálně spokojen. Povrchová úprava, úroveň standardní výbavy i možnosti doplňků se mohou lišit i mezi jednotlivými loděmi. Informace zprostředkované těmito materiály (virtuálními prohlídkami, fotografiemi, videoklipy atd.) mají pouze informativní charakter. Společnost Azimut Yachts pečlivě dbá na to, aby informace na těchto stránkách byly přesné, přesto může dojít k uvedení technických nepřesností nebo zeměpisných chyb. Společnost Azimut Yachts nemůže ručit za uvedení, přesnost, úplnost nebo pravost obrazového materiálu, za zobrazení výrobku uvedeného na obrazovém materiálu ani za uvedení daného výrobku ve skutečnosti. Společnost Azimut Yachts si vyhrazuje právo bez předchozího ohlášení upravovat veškerý obsah a popis jakékoliv jachty i megajachty, a to včetně barevného provedení, materiálů, doplňkové výbavy a zařízení lodi.