Yachting Gala 2016

Květen 21 - 22, 2016
Yachting Gala 2016

Podrobnosti

Azimut | Benetti se inspiroval legendou ostrova Capri, který symbolizuje luxus a pravý italský styl. Kde jinde uspořádat jedinečné setkání pro majitele a příznivce motorových jachet světové jedničky. Testovací jízdy, privátní prohlídky a bohatý program přinesl hostům dokonalý italský zážitek.

Více než 700 klientů z celého světa strávilo 21. a 22. května víkend na tomto legendárním italském ostrově. Po místech jako Rio de Janeiro, Viareggio, Cannes, Monte Carlo a Portofino se plavba kouzelným světem jedinečných lodí přesunula na ostrov Capri, který hýří kulturou, radostí ze života a vůní Středomoří. Všichni hosté se sjeli na jedno místo, aby si společně užili dokonalé jachty vyrobené loděnicí Azimut | Benneti.

Přístav Marina Grande pojmul flotilu 22 jachet, reprezentujících portfolio Azimut | Benneti Group a hosté tak měli možnost si detailně prohlédnout a ozkoušet tyto výjimečné lodě oplývající výjimečným designem, výkonem a technologiemi ve vodách u Faraglioni, v Arco Naturale, zálivu Marina Piccola a na mnoha dalších kouzelných místech.

Yachting Gala poskytlo také příležitost oslavit partnerství se značkou Rolls Royce, která předvedla svůj futuristický pohonný systém Azipull Carbon 65 pod – chloubu Benetti Vivace 125.

Azimut | Benneti Yachting Gala je soukromá přehlídka lodí pro nejvýznamnější klienty a partnery této loděnice. Gala je koncipováno tak, aby hosté měli možnost si podrobně prohlédnout poslední novinky představené na mezinárodních výstavách v Canes, Miami a Dubaji. Nechyběla tak nová ikona Azimut 66 Fly, inovativní Azimut 72 Fly s kompletně karbonovým trupem nebo nejnovější voyager pro dlouhé plavby - Azimut Magellano 66. Pomyslnými třešničkami na dortu pak byly Azimut Grande 95RPH, Benetti Vivace 125 (38 metrů) a Benetti Veloce 140’ (42 metrů).

Na břehu byl pro dámy přichystán atraktivní program v podobě prezentace slavného parfému Carthusia, ukázka práce věhlasného návrháře dámských bot Emanuela Carusa a řízená degustace původního "limoncella z Capri".
V rámci dalšího programu se hosté mohli zúčastnit ochutnávky vín, výstavy šperků a vzácných drahokamů, přehlídky historických oděvů ze všech koutů světa a velké cocktail party. Ostrov Capri bylo možné také prozkoumat v rámci organizovaných prohlídek, které vedly přes přírodní a kulturní památky ostrova.

Společenským vrcholem setkání byl sobotní galavečer na scéně La Canzone del Mare s báječným výhledem na Faraglioni z velkolepých nábřežních teras. Exkluzivní večeře s vybranými pochoutkami z Capri, jedinečným prostředím a zábavným programem provázela lidová taneční skupina Tarantella. Následovala tradiční přehlídka lodí Azimut | Benetti doplněna o velkolepou světelnou show s ohňostrojem, který dal signál k zahájení party ve slavném klubu Anima e Core, kde se tancovalo a zábava proudila až do ranních hodin. Tento magický a elegantní večer zajisté zůstane dlouho ve vzpomínkách všech účastníků i místních obyvatel.

Azimut | Benetti Yachting Gala představuje klíčovou příležitost pro detailní představení celého portfolia lodí svým nejdůležitějším zákazníkům a partnerům. Celý víkend tak odrážel atmosféru, hodnoty, dokonalost a eleganci, které je tak jedinečné pro italský styl značky Azimut | Benetti, který je tak ve světě jedinečný a zcela nenapodobitelný.

aktuální modely

72Magellano 66