NA VELETRHU LODÍ V CANNES PŘEDSTAVÍ AZIMUT YACHTS DVĚ SVĚTOVÉ PREMIÉRY A CELKEM 15 JACHET ZE SVÉ FLOTILY

červenec 16, 2015

Podrobnosti

K modelu Magellano 66, 20 metrů dlouhé motorové jachtě, která nabízí volnost pohybu na dlouhých plavbách a zároveň pohodlí skutečného domova, jsou již nyní k dispozici první náhledy designu. Všech 5 modelů z řady Magellano sdílí stejný koncept – komfortní plavbu za jakýkoliv podmínek na moři. Překvapivě prostorné interiéry a okázalá paluba na flybridge patří mezi nejvýznamnější charakteristiky této jachty. Magellano 66 bude dostupná také ve variantě Navetta, kde hlavní salón a jídelna jsou odděleny od kuchyně.

Úplnou novinkou bude model Azimut 72, jehož konstrukce obsahuje velké množství prvků z uhlíkových vláken. Tento model je předurčen k tomu, aby ohromil – elegantní zevnějšek v dokonalém souznění s prostorným interiérem.

Zvláštní pozornost bude věnována modelu Atlantis 43. Tato motorová jachta byla jako první představena v novém konceptu „Made in Italy“, kdy zákazníci mají možnost vybavit interiér své jachty přesně podle vlastních přání prestižními italskými látkami z módních domů Missoni a Loro Piana Interiors.

Podrobnosti k veletrhu...

aktuální modely

72Magellano 66