Nový Azimut 72. Nový rozměr, žádné kompromisy.

Srpen 25, 2015

Podrobnosti

Nový model řady Azimut je přirozený a ctižádostivý zároveň, prostě dokonale vyvážený design, který je alfou a omegou nové ergonomické koncepce. Interiéry jsou uspořádány do logického celku, který sjednocují elegantní a přesto dynamické linie. Designérům Azimut Yachts se podařilo dostat do interiéru nebývalé množství světla použitím ikonických panoramatických oken, jež nabízejí úchvatný výhled, kam oko dohlédne.

Na nejvyšším můstku, o rozměru úchvatných 37 m2 naleznete jídelní kout, venkovní bar a variabilní relaxační prostor složený z modulů. Na přídi se nachází prostor pro opalování vytvořený zcela na míru. K dalším prvkům patří nová, úplně plochá hlavní paluba a revolučně pojaté luxusní apartmá, které obsahuje soukromý jídelní kout a vlastní koupelnou. Všechna apartmá a kajuty pro hosty mají samostatnou koupelnu s odděleným sprchovým koutem. Z hlavního salónu s jídelním koutem se naskýtá úžasný výhled panoramatickým oknem. Nic vám nemůže pokazit radost z plavby a ze života na palubě.

ZBRUSU NOVÝ STYLING.

Azimut 72 nově vymezuje standardy a pravidla pro život na palubě. Architekti Azimut Yachts navrhli důmyslné designové řešení interiéru pro všechny jeho prvky: od otevřeného prostoru lodní kuchyně až k volně stojícím kusům nábytku. Nepřekonatelný komfort. Nová sportovní kapitánská sedadla, nová křesla a pohovky pro vnitřní i venkovní použití. Italská kůže, nezaměnitelný design a pečlivá konečná úprava. Mořený dub se snoubí a kontrastuje s lesklým černým ebenem, s potahy z tmavě hnědé kůže a se světlým lakem. Anebo si můžete zvolit tepelně zpracovaný dub v kombinaci s lesklými vsadkami z exotické smokvoně, s kůží v barvě slonové kosti a s konečnou úpravou ve světlém laku. Azimut 72 oslní také fantastickým osvětlením zabudovaným do stropů a nábytku.

KONSTRUKČNÍ TECHNOLOGIE VE SVÉ NEJRYZEJŠÍ PODOBĚ.

Vynikající užitné vlastnosti a ještě víc… Nové řešení trupu s vysokým hydrodynamickým výkonem a technologie dvojité konstrukce. Trup a paluba jsou vyrobeny komplexní infuzní technologií, zatímco kabina kapitánského můstku a můstek jsou 100% z laminátu z uhlíkových vláken. Díky lehčí konstrukci (asi o 30 % lehčí než jachty o stejné tonáži) bylo možné vytvořit na jachtě o délce 21 metrů překvapivě rozlehlý interiér s otevřeným prostorem a s nejvyšším můstkem o ploše 37 čtverečních metrů, který se vznáší nad kokpitem.

Kontaktujte nás a rezervujte si prohlídku lodi.

aktuální modely

72