Světová premiéra lodi Azimut 66 Flybridge

únor 03, 2016

Podrobnosti

Na lednovém veletrhu lodí a vodních sportů Boot Düsseldorf 2016 proběhlo světové představení nové lodi Azimut 66 Flybridge. Vystaveny byly také lodě Azimut 77S, Atlantis 43, Azimut 50 Flybridge a Magellano 43.

Lednový veletrh Boot Düsseldorf byl svědkem mnoha novinek ve vývoji značky Azimut Yachts. Na veletrhu představila italská loděnice Azimut Yachts ve světové premiéře jedinečnou loď Azimut 66 Flybridge, která demonstruje schopnost inovovat tohoto světového leadera.

Azimut 66 je součástí kolekce Flybridge, která zastupuje klasiku loděnice Azimut. Tato kolekce prochází od roku 2013 celkovou obnovou spojenou s širokou škálou technických a designových inovací. Azimut 66 je odpovědí na náročnou výzvu, postavit 20 metrové plavidlo kombinující všechny převratné novinky a přeměnit ji v ikonu reprezentující celou kolekci.

Návštěvníci veletrhu tak byli mezi prvními, kteří měli možnost shlédnout harmonické linie Azimut 66 navržené designérem Stefanem Righinim. Vzhled podtrhují boční okna ve tvaru žraločí ploutve, prodloužený flybridge a exkluzivní salonek v přídi. Trup z uhlíkových vláken ubírá lodi na váze a poskytuje možnost pro zvýšení prostornosti interiéru. Novinka se tak těšila velikému zájmu nejen u odborné veřejnosti.

Fotogalerie: http://on.fb.me/1o67XE5