V pražském Florentinu byl otevřen první showroom italské loděnice Azimut Yachts v České republice

červen 21, 2016

Podrobnosti

V loňském roce úspěšně vstoupil na český trh italský výrobce luxusních motorových jachet Azimut Yachts. České zastoupení této značky otevřelo v polovině června svůj první showroom na prestižním místě – ve Florentinu a přineslo tak kousek Itálie do centra Prahy.

Slavnostní otevření showroomu Azimut Yachts Czech Republic se odehrálo ve čtvrtek 16. 6. na piazzettě Florentina a zúčastnilo se jej téměř 500 hostů, kteří si pochutnali na italských specialitách a slavných míchaných nápojích původem z Itálie. „Rok jsme úspěšně budovali značku Azimut Yachts v České republice, otevření showroomu je tedy logickým vyústěním naší práce. Showroom nepředstavuje jen výkladní skříň italské loděnice, klientům zde dokážeme nabídnout kompletní servis od prodeje nových jachet a nabídku jejich financování, nebo cenově dostupnější prodej ojetých lodí, přes pronájem motorových lodí kdekoliv po světě, pro majitele stávajících lodí máme připravenou nabídku správy, servisu a údržby jejich lodě a v neposlední řadě také velmi zajímavý produkt spoluvlastnictví jachty tzv. fractional ownership,“ vyjmenoval hlavní služby Miloš Capoušek, výkonný ředitel Azimut Yachts Czech Republic.

Showroom přijela slavnostně otevřít víceprezidentka a dcera zakladatele skupiny Azimut Benetti – Giovanna Vitelli: „Na příkladu jiných italských luxusních brandů vidíme, že je v Česku klientela, která má o luxusní zboží zájem. Sice je Česká republika vnitrozemským státem, má ale blízko do Chorvatska a k Jadranskému moři, které Češi milují.“ Krásná italština zazněla také z úst J. E. pana Aldo Amati, velvyslance Italské republiky, který popřál českému zastoupení tradiční rodinné loděnice mnoho úspěchů.

Azimut Yachts Czech Republic nabízí z loděnice Azimut Yachts pět modelových řad motorových jachet – ucelenou řadu Flybridge v délce od 12 do 30 m; sportovní řadu S; řadu komfortních voyagerů Megallano a menší sportovní cruisery Atlantis.

galerie