Velká jména módy „Made in Italy“ „oblékají“ interiéry nových jachet Azimut.

červenec 15, 2015

Podrobnosti

Azimut Yachts se spojily s největšími jmény módy, nepopíratelnými ikonami dokonalosti, kvality, vkusu a italského stylu po celém světě.

Missoni Home a Loro Piana Interiors jsou jen některá z velkých jmen, s kterými se Azimut Yachts Style Centre – vedený architektkou Federicou Bertolini – spojil při navrhování exkluzivních interiérů pro majitele svých jachet.

„Nemyslím, že by důvody, proč Azimut přistoupil k této spolupráci, potřebovaly nějaké zvláštní vysvětlení,“ říká Federica Bertolini. „Je tu spřízněnost hodnot a odkazu se všemi zúčastněnými značkami, především s ohledem na přání nabízet svým vlastním zákazníkům nejlepší možný produkt, pokud jde o kvalitu, vkus a styl.

Speciálně u Azimut Yachts věříme, že naše jachty mohou a musí ztělesňovat nejvyšší hodnoty italské produkce, zpracování a vynikající design. Průlomem jsou tu „Italian Luxury Interiors“ s návrhy speciálně určenými našim zákazníkům bez ohledu na typ a velikost jachty.

Poprvé se z vnitřní výzdoby uzpůsobené osobním potřebám nebudou těšit jen velké jachty Teď budou řešení návrhářů „velkých jmen módy“ stále dostupnější pro celý sortiment. Právě tato filozofie dala vzniknout projektu „velkých jmen módy“, který se překrývá s uvedením modelu Azimut Atlantis 43 na trh. Tento nový model z kolekce Atlantis má dost dobrých důvodů, proč se zařadit k těm, které soupeří o titul Nejlepší ve své třídě; a cena je rozhodně jedním z nich. Azimut dokáže nabídnout luxusní sportovní motorovou jachtu, aniž by se zpronevěřil kvalitě a stylu.

Konkrétně si majitelé jacht Azimut Yachts budou moci u každé velké značky zvolit mezi dvěma návrhy interiérů, které Azimut Yachts Style Centre speciálně připraví. Obnáší výběr kvalitních materiálů, které jdou dobře dohromady, a pochopitelně sladění barev a materiálů s tím, co je již součástí obvyklé nabídky.“